tbda.dkOUTLET
Cowboy sæt Sherif
Se flere billeder
Gonher

Cowboy sæt Sherif

199,95 kr
Annonce Køb her

Beskrivelse

Gonher Cowboy sæt Sherif. Kategori: Gevær og Pistoler. Pris: 199.95 kr. Gør legen til et ægte western-eventyr med dette komplette Wild-West cowboysæt! Sættet indeholder en revolver i metal, en praktisk hylster med bælte, metalhåndjern og en klassisk sherifstjerne, så barnet kan lege sherif og skabe sine egne spændende histori Køb hos Eurotoys.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Cowboy sæt Sherif.

Hvad koster Cowboy sæt Sherif?

Cowboy sæt Sherif koster 199,95 kr.

Hvilket mærke står bag Cowboy sæt Sherif?

Cowboy sæt Sherif er fra mærket Gonher.

Hvad er EAN / Produktid for Cowboy sæt Sherif?

EAN / Produktid for Cowboy sæt Sherif er 323-042925.

Hvilken kategori tilhører Cowboy sæt Sherif?

Cowboy sæt Sherif findes i kategorien Gevær og Pistoler.

Hvor kan jeg købe Cowboy sæt Sherif?

Du kan købe Cowboy sæt Sherif hos Eurotoys.

Du er måske interesseret i